REKLAMA

Gazeta.pl o matce ofiary stanu wojennego "Duda odwiedził w domu starszą fankę i poskarżył się na sędziów"

Prezydent spotkał się na prywatnej rozmowie z matką najmłodszej ofiary stanu wojennego. Nagranie z tego spotkania przedostało się do sieci. Sprawę komentował Błażej Spychalski. Gazeta.pl zatytułowała artykuł na temat spotkania Prezydenta RP z matką ofiary: "Duda odwiedził w domu starszą fankę i poskarżył się na sędziów..."
 Gazeta.pl o matce ofiary stanu wojennego "Duda odwiedził w domu starszą fankę i poskarżył się na sędziów"
/ print screen/TT

Z okazji rocznicy wybuchu stanu wojennego Andrzej Duda odwiedził w domu Krystynę Barchańską, matka zamordowanego w 1982 roku Emila Barchańskiego. W trakcie spotkania kobieta nie mogła się nachwalić prezydenta i podkreślała, że go "kocha i podziwia". On z kolei poskarżył się na sędziów, których Prawo i Sprawiedliwość planuje zdyscyplinować nową ustawą

- tak Gazeta.pl podsumowuje spotkanie Prezydenta RP z matką zamordowanego w stanie wojennym.
 

Który to idiota w gazecie..pl wpadł na pomysł, aby matkę dziecka zamordowanego w stanie wojennym określić mianem "starszej fanki Dudy"? Co za sk...ństwo (przepraszam, ale innego adekwatnego określenia nie znalazłem)

- skomentował publikację Gazety.pl prawnik Marcin Wątrobiński.
 

JPRDL. Przechodzi ludzkie pojecie...

- dodał Wojciech Wybranowski.


Obecnie tytuł materiału prasowego zmieniono z "Duda odwiedził w domu starszą fankę..." na "Duda odwiedził w domu starszą kobietę i poskarżył się na sędziów. "Ich poziom zakłamania mnie osłabia"".
 
adg

źródło: TT. gazeta.pl

#REKLAMA_POZIOMA#


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura