REKLAMA

To nie Boże Narodzenie, ale "magiczny okres poprzedzający nowy rok". Spurek publikuje życzenia

Zadziwiające, że niektórym słowa "Boże Narodzenie" nie są w stanie przejść przez gardło. Europosłanka Sylwia Spurek opublikowała w mediach społecznościowych coś w rodzaju podsumowania roku, w którym okres świąt Bożego Narodzenia określa jako... "okres poprzedzający Nowy Rok".
 To nie Boże Narodzenie, ale "magiczny okres poprzedzający nowy rok". Spurek publikuje życzenia
/ screen YT

✅ Jak wiecie jestem / jesteśmy ateistami, ale okres poprzedzający Nowy Rok ???? jest zawsze dla nas magiczny... A jak pamiętacie, to był dla nas wyjątkowy rok, rok zmian, ogromnych wyzwań. Nie było oczywiście łatwo…


- czytamy w "świątecznym" wpisie Sylwii Spurek.
 

???? Ja zdecydowałam o rezygnacji z funkcji zastępczyni RPO, weszłam do polityki, wystartowałam w wyborach i przy wsparciu wielu osób je wygrałam. ???? Potem, po kilku miesiącach, podjęłam trudną decyzję o rezygnacji z Wiosny, ale dalej realizuję jej wartości i program. U Marcina też było całkiem ciekawie... Wraz z zespołem stworzył Wiosnę, zorganizował jedno z najważniejszych i największych wydarzeń politycznych - spotkanie na Torwarze, na które przyjechały tysiące Polek i Polaków z nadzieją na nową jakość w polskiej polityce. Idąc pod prąd, przy wsparciu wielu wspaniałych osób poprowadził trudną kampanię Wiosny do PE ???????? Trudną, bo wielu podważało jej sens, uważało, że rozbija wyjątkową opozycję, pod przywództwem wyjątkowego lidera. Marcin zrezygnował z funkcji Wiceprezesa Wiosny, zrezygnował ze startowania w wyborach na posła, a potem z członkostwa w Wiośnie. Zrezygnował, bo Wiosna poszła inną ścieżką, niż ta Wiosna, którą tworzył od początku. Uff, ile tego było i to tylko w jednym roku. Wiosna też przeszła długą i burzliwą drogę, od burz mózgów, nadziei na zmianę do współpracy z SLD i Razem, aż do decyzji o zakończeniu jej misji i wyprowadzeniu sztandaru... A tak poza tym było inspirująco, poznałam wielu wspaniałych ludzi, poznałam wiele miast i miasteczek, zaczęłam nowy rozdział w moim życiu. I mam / mamy nadzieję, że 2020 będzie równie ciekawy, ale już mniej burzliwy ????

Wszystkiego dobrego, spokojnych i rodzinnych świąt!

#SpurekiAnaszewicz ❤️
#NowyLepszyRok ✅
#TheFuture ????
#GoVegan ????


- pisze europosłanka.
 

Może tak do wikipedii wpisać????????????
- Boże Narodzenie - okres poprzedzający nowy rok????????????


- zastanawia się znany użytkownik Twittera PikuśPOL.


raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura