REKLAMA

Dostała prezent od tajemniczego Świętego Mikołaja, którym okazał się… Bill Gates. Paczka ważyła 36 kg

– Dostałam powiadomienie, że wysyłano paczkę z Waszyngtonu, i powiedziałam mężowi: „Może to od Billa Gatesa! – oświadczyła Shelby z Michigan.
 Dostała prezent od tajemniczego Świętego Mikołaja, którym okazał się… Bill Gates. Paczka ważyła 36 kg
/ fot. screen YouTube / MangoMediaLab
Shelby, która nie chce zdradzać swojego nazwiska, to kobieta z Michigan, która umieściła post na stronie redditgifts.com. To coroczna akcja organizowana przez serwis internetowy przedstawiający linki do różnych informacji w internecie. Kobieta podkreśliła w treści, że miała bardzo trudny rok, ponieważ w kwietniu zmarła jej matka.

Paczka, którą dostała ważyła 36 kilogramów i zawierała oryginalny rękopis „Wielkiego Gatsby’ego” F. S. Fitzgeralda, książki i przedmioty związane z Harrym Potterem oraz popularnym serialem z lat 90’ „Twin Peaks”. Znalazły się także liczne zabawki dla kota. Wszystko znajdowało się w pudełku oświetlonym świątecznymi lampkami.– Dostałam powiadomienie, że wysyłano paczkę z Waszyngtonu, i powiedziałam mężowi: „Może to od Billa Gatesa! Kiedy ją otrzymałam następnego ranka i zobaczyłam, że waży 36 kilogramów to pomyślałam, że może naprawdę to od Billa Gatesa – powiedziała Shelby.

Rzecznik serwisu Reddit potwierdził, że to Gates wysłał paczkę. Dodał również, że miliarder bierze udział w akcji od 2013 r.

Gates w jednej z książek przekazanych kobiecie zamieścił krótką także notatkę: "Wiem, że prezent nie wynagrodzi ci straty kogoś ważnego. Mam nadzieję, że ty i twoja rodzina odnajdziecie spokój w świątecznym okresie”.

Źródło: CNN / o2.pl
kpa

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura