REKLAMA

Jeżeli nie Schetyna, to kto?

Jeśli dotychczasowy przewodniczący zdecyduje się ubiegać o reelekcję, to odniesie sukces, chyba że Donald Tusk otwarcie wezwie do głosowania na któregoś z jego kontrkandydatów
 Jeżeli nie Schetyna, to kto?
            Jedno z najważniejszych pytań dotyczących najbliższej przyszłości polskiej opozycji brzmi: czy Grzegorz Schetyna zostanie po raz kolejny wybrany przewodniczącym Platformy Obywatelskiej?
            Chociaż jego pozycja wydaje się być coraz słabsza, a kandydatów do schedy po nim przybywa, to jednak umiejętności pozyskiwania przezeń działaczy terenowych nie pozwalają na udzielenie negatywnej odpowiedzi na powyższe pytanie.
            PO z pewnością potrzebna jest zmiana pokoleniowa, ale Schetyna nie ma poważnych konkurentów. Joanna Mucha, Bartosz Arłukowicz, Borys Budka i Bogdan Zdrojewski to przysłowiowe „cieniasy”, którym sukces może przynieść tylko i wyłącznie poparcie ze strony Donalda Tuska, ponieważ z jego opinią nadal liczą się wszyscy platformersi.
            Osobiście uważam, że jeżeli dotychczasowy przewodniczący zdecyduje się ubiegać o reelekcję, to odniesie sukces, chyba że Tusk otwarcie wezwie do głosowania na któregoś z jego kontrkandydatów.
 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura