REKLAMA

"Nie stronił od używek". Wg. "Super Expressu" Komorowski zaszył się na Podlasiu

Tabloid "Super Express" informuje, że na końcówkę starego i początek Nowego Roku Bronisław Komorowski wraz z małżonką spędzili się w Budzie Ruskiej na Podlasiu. "Bronisław Komorowski nie stronił od używek, wykonał też morderczy trening rąbiąc drewno" - czytamy w publikacji.
 "Nie stronił od używek". Wg. "Super Expressu" Komorowski zaszył się na Podlasiu
/ screen YT

Nie wystawny bal, ba, nawet nie domówka ze znajomymi! Były prezydent Bronisław Komorowski (68 l.) i jego małżonka Anna (67 l.) na końcówkę starego i początek Nowego Roku postawili na dzikość i zaszyli się w Budzie Ruskiej. Podczas pobytu na Podlasiu Bronisław Komorowski nie stronił od używek, wykonał też morderczy trening


- pisze "Super Express". Do materiału dołączono kilka zdjęć na których widać, jak były prezydent pali papierosa i rąbie drewno. Gazeta podkreśla, że w chacie na odludziu nie ma sztywnych zasad, a zamiast garnituru można ubrać wygodniejsze dżinsy. Są też jednak minusy - ciepło trzeba zapewnić sobie samemu i narąbać drewna do kominka. 
 

Dobrze, że Komorowski nie pęka i nie boi się machania siekierą. Gorzej, że nie boi się też zgubnych efektów palenia papierosów, bo dał się przyłapać na „puszczaniu dymka”!


- czytamy w publikacji. 

źródło: se.pl

raw

#REKLAMA_POZIOMA#

 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura