REKLAMA

[video] Nowe nagranie katastrofy ukraińskiego Boeinga 737 w Iranie

– Nowy film o upadku ukraińskiego Boeinga w okolicach Teheranu. Samolot zapalił się w powietrzu, a eksplozja nastąpiła po upadku – pisze rosyjska NTV.
 [video] Nowe nagranie katastrofy ukraińskiego Boeinga 737 w Iranie
/ fot. screen Twitter
Nowy film o upadku ukraińskiego Boeinga w okolicach Teheranu. Samolot zapalił się w powietrzu, a eksplozja nastąpiła po upadku. Naoczni świadkowie powiedzieli, że ogień był widoczny na pokładzie samolotu i rozprzestrzeniał się przez kadłub. Ale nie było żadnych informacji od pilotów o nagłym wypadku... – czytamy we wpisie na Twitterze rosyjskiego kanału NTV, który opublikował nagranie.
Katastrofa ukraińskiego Boeinga

W środę rano Boeing 737 ukraińskich linii lotniczych MAU rozbił się chwilę po starcie z międzynarodowego portu lotniczego Teheran-Imam Khomeini w Teheranie. Maszyna tuż po starcie zamieniła się w wielką kulę ognia. Po kilkudziesięciu minutach potwierdzono, że nikt nie przeżył katastrofy.

Atak rakietowy na amerykańskie bazy w Iraku

Zaledwie kilka godzin wcześniej irańskie wojsko wystrzeliło pociski w stronę amerykańskich baz w Iraku, w odwecie za zeszłotygodniowe zabójstwo drona starszego irańskiego oficera. W odpowiedzi amerykańskie władze lotnicze zamknęły przestrzeń powietrzną nad Iranem i rejonem Zatoki Perskiej dla wszystkich amerykańskich przewoźników.

Źródło: Twitter
kpa

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura