„Będzie pani siedziała”. Biedroń odpowiada Beacie Szydło. Chodzi o zdjęcie w mediach społecznościowych

– Kandydat lewicy na Prezydenta RP europoseł Biedroń, na stojąco bije brawo po uchwaleniu rezolucji PE przeciwko Polsce – pisała wczoraj europoseł PiS Beata Szydło. Robert Biedroń postanowił zareagować.
 „Będzie pani siedziała”. Biedroń odpowiada Beacie Szydło. Chodzi o zdjęcie w mediach społecznościowych
fot. screen YouTube / Telewizja Republika
Parlament Europejski przyjął w czwartek rezolucję ws. praworządności w Polsce. W głosowaniu wzięło udział 665 europarlamentarzystów. Za przyjęciem rezolucji opowiedziało się 446, przeciwko niej zagłosowało 178. Od głosu wstrzymało się 41 europosłów.

Jednym z głosujących za przyjęciem dokumentu był europoseł Wiosny i kandydat Lewicy w nadchodzących wyborach prezydenckich Robert Biedroń.

Beata Szydło opublikowała na jednym z portali społecznościowych zdjęcie przedstawiające Roberta Biedronia tuż po głosowaniu nad dokumentem. – Kandydat lewicy na Prezydenta RP europoseł Biedroń, na stojąco bije brawo po uchwaleniu rezolucji PE przeciwko Polsce – napisała na Twitterze była premier.

„Ja stoję wyprostowany, a pani…”

Ja stoję, bo wyprostowany i dumny bronię Konstytucji. I prawda – Pani siedzi. Przepraszam, będzie siedziała – odpowiedział lider Wiosny, europoseł Robert Biedroń.

Źródło: Twitter
kpaAnkieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura