Karol Guzikiewicz uzupełnia zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Tomasza Grodzkiego

Karol Guzikiewicz uzupełnił złożone do szczecińskiej Prokuratury Regionalnej w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez Tomasza Grodzkiego – informuje Radio Gdańsk.
 Karol Guzikiewicz uzupełnia zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Tomasza Grodzkiego
Karol Guzikiewicz / fot. screen YouTube - Telewizja Republika
Jak podkreśla radny Sejmiku Województwa Pomorskiego, marszałek Senatu i reprezentujący go adwokat Jacek Dubois mieli dopuścić się znieważenia jego świadków, a dodatkowo złożyć fałszywe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 216 KK przez Tomasza Grodzkiego i reprezentującego go Adwokata Jacka Dubois poprzez publiczne znieważenie moich świadków, którzy złożyli zeznania w powyższej sprawie w prokuraturze – czytamy w zawiadomieniu do Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.
 

Znieważanie polega przez nazywanie publiczne tych osób „sabatem hien” i „grabarzami”. Znieważenie to ma na celu wpłynięcie na świadków i przebieg postępowania


– brzmi dokument złożony przez Karola Guzikiewicza.

Składam zawiadomienie na podstawie art. 238 KK o fałszywym zawiadomieniu przez Tomasza Grodzkiego i prezentującego go Adwokata Jacka Dubois przeciwko dziennikarzowi Tomaszowi Duklanowskiemu. Złożone fałszywe zawiadomienie mówi o „usuwaniu przemocą konstytucyjnego organu” oraz „wywieraniu wpływu na czynności urzędowe konstytucyjnego organu” celem zawiadomienia jest mataczenie w sprawie i wpłynięcie na przebieg postępowania – czytamy.

Źródło: radiogdansk.pl
kpaAnkieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?
Tygodnik

Opinie

Popkultura