Donald Trump jako pierwszy prezydent USA wziął udział w „Marszu dla Życia”. „To dla mnie zaszczyt”

Prezydent USA Donald Trump wziął udział w waszyngtońskim „Marszu dla Życia”. To pierwszy prezydent w historii Stanów Zjednoczonych, który zdecydował się przemaszerować wspólnie z uczestnikami.
 Donald Trump jako pierwszy prezydent USA wziął udział w „Marszu dla Życia”. „To dla mnie zaszczyt”
fot. screen YouTube - NBC News
Kiedy widzimy obraz dziecka w łonie matki, dostrzegamy majestat Bożego stworzenia. Kiedy trzymamy nowo narodzonego w ramionach, znamy bezkres miłości, które każde dziecko wnosi do rodziny – wyznał w swoim przemówieniu amerykański prezydent.

Zadeklarował również, że nienarodzone dzieci „nigdy nie miały silniejszego obrońcy w Białym Domu”. – Wszyscy z nas tutaj dziś rozumiemy odwieczną prawdę. Każde dziecko jest cennym i świętym darem od Boga – wyznał Trump.Prezydent USA zwrócił również uwagę na ogromną liczbę młodych ludzi biorących udział w antyaborcyjnym marszu. Podkreślił, że w USA chroni się studentów, którzy są za życiem, „by mogli swobodnie wyrażać swoje poglądy na uniwersytetach”.

Jeśli więc uniwersytety chcą finansowania z podatków, muszą szanować wasze prawo do wyrażania myśli. Jeśli tego nie zrobią, zapłacą ogromne kary finansowe, których z pewnością nie chcą płacić – zapowiedział przywódca USA.

Źródło: Radio Maryja / wPolityce.pl
kpaAnkieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?
Tygodnik

Opinie

Popkultura