[WIDEO] „To są fakty!”. Gorzkie słowa wdowy po ministrze Szyszko

Wdowa po ministrze środowiska Janie Szyszko, Krystyna Szyszko wygłosiła swoje przemówienie podczas toruńskiej konferencji poświęconej ekologii.
Krystyna Szyszko / fot. screen Twitter
Jak przekonuje Krystyna Szyszko, zmarły minister środowiska „najgorsze ciosy otrzymywał od swoich”. – To jest trudne do uwierzenia. Mój mąż spotkał się z zarzutem, ty chwalisz się wiedzą i ich denerwujesz. Chodziło o Unię Europejską. Mąż to usłyszał od ważnej osoby w Prawie i Sprawiedliwości. Miał zarzut, że posługuje się wiedzą – powiedziała w Toruniu Krystyna Szyszko.

Wdowa odniosła się też do wystąpień ministra środowiska. Twierdzi, że jej mąż miał zakaz występowania w publicznej telewizji. – Drzwi TVP były dla męża zamknięte. To są fakty! – stwierdziła.

– Bardzo ważne i prawdziwe słowa wdowy po prof. #Szyszko pani Krystyny Szyszko! Byłem zdumiony, że TVN i Gazeta Wyborcza codziennie robiły z #PuszczaBiałowieska temat jedynkowy, a główne wydanie Wiadomości TVP milczało – pisze dziennikarz tygodnika Niedziela Artur Stelmasiak i załącza film z wypowiedzią wdowie po ministrze Szyszko.
 

Źródło: TV Trwam / wPolityce.pl
kpaAnkieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: