„Kasta” program poświęcony patologii w wymiarze sprawiedliwości z dobrą oglądalnością 

Jak informuje portal WirtualneMedia.pl nowy program TVP Info – „Kasta”, poświęcony patologii w wymiarze sprawiedliwości osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. 
 „Kasta” program poświęcony patologii w wymiarze sprawiedliwości z dobrą oglądalnością 
zrzut z ekranu
Po emisji czterech odcinków „Kasty” program średnio ogląda 1,09 mln widzów. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 21.30. Gospodarzem programu jest sejmowy korespondent TVP Info – Miłosz Kłeczek. 

–  To odpowiedź na zainteresowanie widzów problemem patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Program „Kasta” to odpowiedź na zainteresowanie Widzów problemem patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Od dawna zwracali się do nas Widzowie, którzy czują się ofiarami „sędziowskiej kasty” i starali się zainteresować nasze redakcje swoimi problemami. Niestety tego typu spraw jest bardzo dużo. Z tego też wynika ogromne zainteresowanie programem „Kasta”

– ocenił w rozmowie z WirtualneMedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Rynkowy udział TVP Info w porze emisji nowego programu ukształtował się na poziomie 7,66 proc. w gronie wszystkich widzów. Największą widownię odnotował pierwszy odcinek „Kasty” – widziało go średnio 1,30 mln osób. 
 

Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy samorządy wytrzymają napór ideologii LGBT?
Tygodnik

Opinie

Popkultura