J. Kaczyński koronawirusem - polityk Konfederacji publikuje skandaliczną grafikę i obraża. "PiStrolle"

Jacek Wilk opublikował na Twitterze grafikę przedstawiającą Jarosława Kaczyńskiego w koronie, z wykrzywioną miną, podpisaną "koronawirus". W odpowiedzi na falę krytyki, zaczął obrażać zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. - Ale się PiStrolli zleciało, jak widać strzał był bardzo celny - prowokuje polityk. 
 J. Kaczyński koronawirusem - polityk Konfederacji publikuje skandaliczną grafikę i obraża. "PiStrolle"
/ screen YT

Mamy już poważny kryzys konstytucyjny, w którym naruszono trójpodział władzy: zaczął się od tego, że rząd przestał wykonywać wyroki sądów. To może oznaczać, że sądy nie będą wykonywać ustaw rządu a co gorsze -że obywatele wezmą przykład z rządu i również "oleją" sądy i ich wyroki


- napisał Jacek Wilk, dołączając do posta grafikę z Jarosławem Kaczyńskim. Gdy w związku ze wpisem spadła na niego fala krytyki, dodał kolejny komentarz.
 

Uuuuuuuuuu, ale się PiStrolli zleciało - jak widać strzał był bardzo celny. Banujemy PiStrolle całymi seriami - czysta przyjemność (nie nadążają już biedaczki z zakładaniem nowych fake-kont).


- dodał polityk. 
 

Widzę Twoją Jacku Wilku ewolucję, w stronę Soku z Buraka.

Obrzydliwe, trochę opamiętania by się przydało. Wstyd i  hańba. Pan już nawet nie udaje że jest pan na przyzwoitym poziomie, pan jest na dnie szamba.


- odpowiadają internauci.
 
raw/k

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe