[video] "Marionetka!" Grupka krzykaczy usiłuje zagłuszyć Prezydenta RP na uroczystości zaślubin w Pucku

W Pucku odbyły się uroczyste obchody 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy, który z tej okazji wygłosił przemówienie. Niestety, na uroczystości przybyła grupka krzykaczy, która starała się zakłócić przebieg uroczystości. - Domagam się surowej kary, ale też szybszej interwencji policji w takich wypadkach, gdy obrażany jest majestat Rzeczypospolitej - komentuje Krzysztof Wyszkowski.
 [video] "Marionetka!" Grupka krzykaczy usiłuje zagłuszyć Prezydenta RP na uroczystości zaślubin w Pucku
/ screen video TVP Info

Szanowni państwo parlamentarzyści, senatorowie, posłowie, szanowny panie wojewodo, pani burmistrz... wszyscy dostojni przybyli goście, drodzy mieszkańcy Kaszub i Pomorza. To rzeczywiście dzień zupełnie wyjątkowy. Takich zaledwie kilka mamy w tym okresie, kiedy obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Poczynając od 2018 roku, kiedy 11 listopada obchodziliśmy ten symboliczny dzień, gdy Polska wróciła na mapy Europy i świata, gdy nasze państwo z powrotem znalazło się wśród innych wolnych krajach europejskich


- przemawiał Prezydent Rzeczpospolitej Andrzej Duda. Niestety w tle słychać grupkę krzykaczy, którzy robili co w ich mocy aby zagłuszyć głowę państwa.
 

Marionetka! Marionetka!


- krzyczeli. 
 

Prezydent Polski przemawia podczas państwowej uroczystości w Pucku, a banda chuliganów usiłuje go zagłuszyć. 

Domagam się surowej kary, ale też szybszej interwencji policji w takich wypadkach, gdy obrażany jest majestat Rzeczypospolitej. Nie wolno tolerować wybryków ruskich onuc!


- ostro skomentował incydent Krzysztof Wyszkowski.
źródło: TVP Info

raw

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe