Jachira: "Wiwat opozycja! Wiwat Komisja! Matko, co teraz zrobi Duda?". Mocna kontra internautów

Dość nieoczekiwanie Prawo i Sprawiedliwość przegrało dziś głosowanie w sejmowej komisji kultury ws. przekazania 1,95 mld zł mediom publicznym w ramach rekompensaty za ulgi abonamentowe. W praktyce niewiele to zmienia - ostateczną decyzję w sprawie i tak podejmie Sejm. Mimo to wśród posłów Koalicji Obywatelskiej z powodu tego zwycięstwa panuje wielkie podniecenie; swoją radością podzieliła się także Klaudia Jachira, którą ostro skontrowali internauci.
 Jachira: "Wiwat opozycja! Wiwat Komisja! Matko, co teraz zrobi Duda?". Mocna kontra internautów
/ screen YT
Sejmowa Komisja kultury debatowała dziś nad uchwałą Senatu o odrzucenie nowelizacji ustawy pozwalającej przekazać mediom publicznym rekompensatę za ulgi abonamentowe w wysokości 1,95 mld zł. Mimo, iż większość w komisji stanowią posłowie Prawa i Sprawiedliwości (16 na 31 posłów), głosowanie wygrała opozycja. 

Czytaj więcej: Sejmowa Komisja nie zgodziła się na przekazanie mediom publicznym 2 mld zł. Zaskakujący wynik głosowania
 

Wiwat opozycja! Wiwat Komisja Kultury! Opozycja  zablokowała na komisji przekazanie 2 mld srebrników na TVP! Matko, co teraz zrobi Duda? Kto mu będzie robił kampanię? I za co? Jakieś pomysły?


- komentuje Klaudia Jachira na TT. Pod wpisem trudno znaleźć choćby jeden pozytywny komentarz - internauci nie zostawili na posłance suchej nitki. Wiadomo bowiem, że komisja niczego nie zablokowała - ostateczna decyzja należy do Sejmu.
 
raw
 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe