Jarosław Jakimowicz do Andrzeja Pągowskiego: "Zachowujesz się jak ostatni szmaciarz"

- Na wczorajszej PRYWATNEJ [podkreślenie od redakcji] imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya-Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30 kg!), a ‪Jay-Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku... - pisała zachwycona Kinga Rusin, później wpis usunęła, tłumacząc się niewyspaniem i szumem medialnym. W TVP pojawił się materiał na temat zdarzenia, który wściekł celebrytkę, która zagroziła TVP pozwem.
 Jarosław Jakimowicz do Andrzeja Pągowskiego: "Zachowujesz się jak ostatni szmaciarz"
/ screen YouTube TV Republika
W materiale TVP poruszono również sprawę Borysa Szyca i jego kłopotów z alkoholem. Odniósł się do tego publikujący na Onecie, grafik Andrzej Pągowski, który napisał między innymi:

- Oczywiście trybunem schlebiającym ,był piękny i przystojny pupilek telewizji Jarek Jakimowicz ,który z przyjemnością opluwa kolegów...przykre bo to fajny kumpel był...


Aktor odpowiedział mu błyskawicznie:

- Zablokowałeś mnie to nie mogę komentować tego w normalny sposób. Zchowujesz śię jak ostatni szmaciarz. Wcześniej pisałes do mnie jako przyjaciela publicznie umoralniając,ale nie bylo ciebie stać chociaż na rozmowę telefoniczną. W całej moje wypowiedzi na temat Kingi nie było pól zdania o Borysie!!!!! z którym po tym jak Ty ostatnio jątrzyłes wszystko sobie wyjaśniłem i od tamtej pory nie wypowiadałem się nigdzie!
KUMASZ TO MANIPULANCIE? ty , który tak brzydzi się manipulacją! Nie bedziesz ty mówił jak mam oceniać zachowanie Kingi bo uważam, że było slabe i bez szacunku do osób z tej imprezy.. Mam prawo ? Masz problem to spotkaj się ze mną , zadaj pytanie i posłuchaj a nie zachowujesz się jak SZMACIARZ!

BORYS SZYC zawsze dobrze Ci życzyłem ,życzę kibicuję jaki mega aktorowi, człowiekowi . Mogę to oficjalnie napisać przeprosiłem Ciebie bo mó komentarz /Klepacka? był zbędny. Znamy się 20 lat i nie z takich nudnych party???? jak te ze zdęć Kingi i proszę nie pozwłomy ,żeby manipulanci mieli satysfakcje. SŁYSZYSZ PĄGOWSKI?


- pisze Jarosław Jakimowiczcyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe