REKLAMA

Krysztopa: Nie daje rady Kidawa, nie daje rady Hołownia, Biedroń, to może chociaż koronawirus...

Na początek zastrzeżenie. Nie, ten wpis nie jest o stanie przygotowania państwa w zakresie epidemii koronawirusa. Ten wpis jest o kolejnej odsłonie psychozy.
 Krysztopa: Nie daje rady Kidawa, nie daje rady Hołownia, Biedroń, to może chociaż koronawirus...
/ morguefile.com
Przedwczoraj na tapecie była onkologia, wczoraj depresja, a dzisiaj koronawirus. Koronawirus jest oczywiście zagrożeniem realnym, ale odwoływanie się do niego przez stronnictwo, oględnie rzecz ujmując, niechęci do polskiej suwerenności, jest tyle samo warte, co wcześniejsze odwołania do onkologii i depresji.

- Jak do Polski dotrze #Coronavius, a dotrze na pewno, to zobaczycie całą prawdę o państwie PiS „ch**, dupa i kamieni kupa”. Będzie jeden z tego pozytyw. Coronavirus będzie przysłowiowym gwoździem do trumny kampanii Dudy
#DudaToNikt


- pisze na Twitterze pan dyrektor Zinzino Appoints Tomasz Stanisławski na Twitterze żarliwy "obrońca demokracji" występujacy pod nickiem FanTomas Szary

- Ponoć pierwsza piosenka wyborcza MKB zaczynać ma się od słów "Czekamy na ciebie wuhańska zarazo, byś była zbawieniem witanym z odrazą"


- komentuje Krzysztof Karnkowski

Jak to pięknie oddaje emocje "elyt", perełka po prostu. Nie daje rady Kidawa-Błońska, nie daje rady Hołownia, nie daje rady Biedroń, not o może chociaż koronawirus. A jak nie da rady wygrać wyborów, to może chociaż tych wszystkich głupich Polaków szlag trafi!

Cezary Krysztopa cyk

Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura