REKLAMA

„Niezwykle uważnie śledzę scenę polityczną”. Rozenek stanęła w obronie Kingi Rusin

– Nie śledzę planów Kingi Rusin, ale wiem jedno – to już jest pora, żeby głośno mówić, że tego typu praktyki są nieakceptowalne – powiedziała Małgorzata Rozenek, która stanęła w obronie dziennikarki TVN.
 „Niezwykle uważnie śledzę scenę polityczną”. Rozenek stanęła w obronie Kingi Rusin
/ screen YouTube TVN
Na wczorajszej prywatnej imprezie Beyoncé i Jaya-Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30 kg!), a Jay-Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… – pisała niedawno dziennikarka TVN Kinga Rusin.

Niedługo potem wpis usunęła, tłumacząc się niewyspaniem i szumem medialnym. W TVP pojawił się materiał na temat zdarzenia, w którym zwrócono uwagę, że rewelacje Kingi Rusin zostały szeroko skrytykowane przez światowe media. Publikacja Telewizji Polskiej zdenerwowała celebrytkę, która zapowiedziała kroki prawne wobec „Wiadomości” TVP.

Rozenek w obronie dziennikarki

Do sytuacji odniosła Małgorzata Rozenek, która stanęła w obronie Kingi Rusin. – Ja niezwykle uważnie śledzę scenę polityczną. To jest dla mnie bardzo ważny temat – powiedziała portalowi jastrzabpost.pl i dodała, że materiał wyemitowany przez TVP „był przekroczeniem wszystkich granic”.

Nie śledzę planów Kingi Rusin, ale wiem jedno – to już jest pora, żeby głośno mówić, że tego typu praktyki są nieakceptowalne. To nie powinno mieć miejsca – twierdzi Rozenek.

Źródło: jastrzabpost.pl
kpa


 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura