"Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego". Barbarzyńcy pod Pomnikiem Smoleńskim

Dziś 10 marca, wcześniej dziesiątego każdego miesiąca obchodziliśmy smoleńskie miesięcznice na pamiątkę ofiar dotychczas niewyjaśnionej Katastrofy Smoleńskiej, wokół której za rządów PO i Donalda Tuska zbudowano wiele kłamstw i manipulacji opartych na tzw. "oficjalnej" rosyjskiej wersji wydarzeń. Dziś pod Pomnikiem Smoleńskim tzw. Lotna Brygada Opozycji urządziła "happening". Między innymi złożyła "wieniec" z dedykacją "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego"
 "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego". Barbarzyńcy pod Pomnikiem Smoleńskim
/ screen YouTube
Wieniec, podobnie jak transparenty grupy, zostały skonfiskowane przez policję i pilnujących pomnika żołnierzy

- Zapamiętajcie te mordy złodziei wieńców


- obraża policjantów i żołnierzy przedstawiciel "opozycji ulicznej" Maciej Bajkowski, który ma swoje hasło w tzw. "Alfabecie buntu" Archiwum Osiatyńskiego.
cyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe