Opozycyjne media nie ustają w ataku na prezydenta. Ta odpowiedź obala ich argumenty

Publicyści i politycy nieprzychylni prezydentowi Andrzejowi Dudzie nie ustają w atakach na niego. A wszystko powoduje zaangażowanie prezydenta w walkę z koronawirusem. Jakub Szymczuk, osobisty fotograf prezydenta w prosty sposób zripostował się wszystkim tym, którzy chcieliby, żeby prezydent zmniejszył swoją aktywność.
 Opozycyjne media nie ustają w ataku na prezydenta. Ta odpowiedź obala ich argumenty
/ prezydent.pl

Macrone odwiedza szpitale - hej Gazeta Wyborcza gdzie Wasz hejt?

Napisał na Twitterze Jakub Szymczu, posiłkując się screenem z TVN24
 
Przypominamy, że jako jeden z pierwszych prezydenta zaatakował Leszek Jażdżewski na TT, o czym informowaliśmy na łamach Tysol.pl. Chwilę później na kontrowersyjną publikację zdecydowała się "Gazeta Wyborcza". Do wyżej wymienionych dołączył Tomasz Sekielski.

 Ktoś stara się pokazać nam wszystkim, że ciężko pracuje. Przebiera się w harcerskie mundurki, jeździ po kraju, odstawia szopki. Mówię o prezydencie Andrzeju Dudzie. Oni tam nie pomagają, Andrzej Duda nie jest lekarzem, nie ma nic mądrego do powiedzenia na temat tego jak powinien funkcjonować szpital, bo skąd miałby mieć? Jedzie tam by robić kampanię wyborczą, by pokazać jaki jest zatroskany i przerażony. Po prostu robi sobie pijar

- mówił Sekielski.

Ciekawe czy te same osoby pokusiłyby się o tak mocną opinię w stronę prezydenta Macrona?
 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe