REKLAMA

Koronawirus na Mazowszu. Zamknięte Łazienki Królewskie, zmienione rozkłady, wstrzymana kolej na lotnisko

Mazowsze jest regionem najbardziej dotkniętym koronawirusem. Do tej pory na terenie województwa zakażenie stwierdzono u 107 osób.
Screen Koronawirus na Mazowszu. Zamknięte Łazienki Królewskie, zmienione rozkłady, wstrzymana kolej na lotnisko
Screen / Facebook
W związku z zagrożeniem rozprzestrzenianiem się epidemii wprowadzono dodatkowe ograniczenia, takie jak zamknięcie głównego ogrodu spacerowego czy zakaz spożywania alkoholu na nadwiślańskich bulwarach.
 

Mamy smutne wieści ???? Sytuacja związana z zagrożeniem epidemicznym zmusza nas do czasowego zamknięcia całego terenu Łazienek????✋ To dla nas trudna decyzja, której długo staraliśmy się uniknąć, ale obecnie nie mamy już innego wyjścia. Gdy na szali jest zdrowie pracowników oraz całego społeczeństwa, musimy wszyscy uznać tą wyższą konieczność wyrzeczenia się małych przyjemności w imię wspólnego dobra????⛔ Liczymy na zrozumienie z Waszej strony i mamy nadzieję, że spotkamy się szybko w dobrym zdrowiu ????


- podają Łazienki Królewskie.
Oprócz zamknięcia Łazienek Królewskich, zawieszono również kursowanie pociągów SKM i KM na Lotnisko Chopina. Komunikacja miejska przejdzie na kursowanie według rozkładów świątecznych.

cwp/Onet

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura