REKLAMA

"Żadnej kawy, herbaty, banda nieudaczników". Wracający #LotDoDomu utyskują na warunki. Oburzenie w sieci

Nieprawdopodobne. W sieci nie brakuje komentarzy osób, które ściągnięte do kraju dzięki zainicjowanej przez premiera akcji #LotDoDomu krytykują... brak ciepłych posiłków czy wysokie ceny za bilet.
 "Żadnej kawy, herbaty, banda nieudaczników". Wracający #LotDoDomu utyskują na warunki. Oburzenie w sieci
/ Wikipedia/ JT Occhialini, CC BY-SA 2.0

Kanapki @LOTdoDomu - jedyny, zimny posiłek w czasie 11h lotu, bo przepisy. Żadnej herbaty czy kawy. Bilecik niecałe 2400 PLN. Dzień wcześniej w Bangkok Airways w 1h locie jakoś można było zrobić normalny, ciepły serwis z wieloma napojami do wyboru  

Hej, @LOTdoDomu Ile trzeba czasu, aby przygotować obsługę naziemną do opróżnienia samolotu? Autobus się zepsuł? Dlaczego samolot nie podjechał pod rękaw?

Jak się okazuje, nawet do 2h... W pyte przygotowani, banda nieudaczników!


- utyskuje jeden z internautów. 
 

Nikt też nie oczekiwał drinków z parasolką, ale to co nas spotkało na pokładzie, to przesada. 2 kanapki przez ponad 13 godzin, a wśród pasażerów były też dzieci. Brak jakichkolwiek ciepłych napojów i posiłków, o czym dowiedzieliśmy się dopiero na pokładzie.


- narzeka inny.
 

Część pasażerów #LotDoDomu grzmi w sieci, że nie dostali ciepłych posiłków, a bilety Londyn-WAW powinny kosztować ich nie 500, a 44 zł


- podaje dziennikarz Patryk Osowski. 


Zachowanie narzekającego internauty wywołało burzę w sieci. - Ten samolot leci w jedną stronę pusty, leci pusty bo leci specjalnie po was - tłumaczą internauci. -  Mówiłam żeby ich tam zostawić. Jedyne, co mogą dać od siebie to świeżutka porcja koronawirusa. Zero wdzięczności, jeszcze w bułce cebulak grzebie - czytamy w komentarzach.
 

raw
 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura