Petycja do prezydenta Trumpa o pociągnięcie rządu Chin do odpowiedzialności za pandemię koronawirusa

W sieci pojawiła się petycja z apelem do prezydenta Donalda Trumpa o pociągnięcie rządu Chin do odpowiedzialności za światową pandemię koronawirusa. Petycję umieszczono na oficjalnej stronie rządu federalnego USA - po osiągnięciu 100 tysięcy podpisów petycja zostanie wysłana do Białego Domu, który jest zobligowany do odpowiedzi w ciągu 60 dni.
fot. Cezary p, Wikipedia - CC BY-SA 4.0

Pandemia koronaawirusa rozprzestrzeniła się na całym świecie z powodu zaprzeczenia i oszustwa po stronie komunistycznego rządu Chin.


- głoszą twórcy petycji.
 

Komunistyczna Partia Chin od samego początku kłamała na temat tej choroby, obniżając liczby i zamykając lekarzy, którzy mówili o wybuchu epidemii. Po dwóch miesiącach CCP przyznała, że ma problem, ale odmówiła pomocy Centrom Kontroli i Prewencji Chorób. Co więcej, Chiny podejmują działania przeciwko tym, którzy nazywają to wirusem Wuhan i obwiniają za to USA


- czytamy. 
 

Amerykański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Robert O'Brien miał rację mówiąc, że zatuszowanie wirusa przez Chiny "kosztowało społeczność światową dwa miesiące".

Komunistyczny rząd Chin musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności za zatuszowanie wybuchu epidemii oraz za zbliżającą się światową recesję


- głosi petycja. Jest dostępna pod linkiem: petitions.whitehouse.gov

raw
 

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: