"Krzyczeliśmy z radości!". Polacy drżą przed skutkami epidemii, a Jachira zachwycona głosowaniem w Sejmie

W poniedziałek Sejm odrzucił wniosek o rozpatrywanie ustawy w sprawie wyborów korespondencyjnych. Za włączeniem projektu do porządku obrad opowiedziało się: 228, przeciw było 228, wstrzymało się 3. Wniosek o włączenie projektu do porządku obrad nie uzyskał więc większości; sprawiło to olbrzymią radość posłance Platformy Obywatelskiej Klaudii Jachirze, która dała temu wyraz na Twitterze, zapominając chyba przy okazji o tym, w jakiej sytuacji znajduje się kraj.
 "Krzyczeliśmy z radości!". Polacy drżą przed skutkami epidemii, a Jachira zachwycona głosowaniem w Sejmie
/ screen YT
Pilne! Sejm odrzucił wniosek o rozpatrywanie ustawy w sprawie wyborów korespondencyjnych
 

Mamy to! Zrzuciliśmy z porządku haniebną ustawę o głosowaniu korespondencyjnym. 228 za, 228 przeciw, 3 wstrzymane. Cała opozycja dała radę, oraz kilku posłów od Gowina. Krzyczeliśmy z radości! Nawet jeśli będzie reasumpcja, jeśli ich złamią, to zwycięstwa w tym trudnym czasie są ważne!


- pisze Klaudia Jachira w mediach społecznościowych. Do wpisu dołączyła swoją fotografię, na której wyciągnęła ręce do góry w geście triumfu. Na jej twarzy gości szeroki uśmiech. Ostro odpowiedział jej Wojciech Wybranowski, publicysta.
 

"Krzyczeliśmy z radości". - mówi pani ...
Zwykli ludzie też krzyczą. Na przykład: "A za co ja mam kurwa żyć". Albo " Budowałem firmę tyle lat, a teraz przez tych baranów wszystko stracę". Albo " z czego te ch...się cieszą, mój mąż dostał właśnie wypowiedzenie"

Oderwane barany


- odpowiedział Wybranowski.
 
raw

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe