REKLAMA

Greenpeace Polska nie miał kiedy zająć się awarią Czajki, ale owszem, zajmuje się polskimi wyborami

Greenpeace Polska zajmowało się już wieloma rzeczami, ochroną dzików i "ochroną" Puszczy Białowieskiej, gdzie gradacja kornika drukarza poczyniła niepowetowane szkody, ale katastrofą ekologiczną na Wiśle i na Bałtyku, wywołaną awarią oczyszczalni Czajka oraz nieporadnymi działaniami prezydenta Warszawy Trzaskowskiego, "zajęło się" dopiero po wielodniowej presji, kiedy wydusiło - #Czajka Sytuacja jest poważna, ale zajmują się nią odpowiednie służby. Teraz ważny jest monitoring Wisły i usunięcie skutków awarii. Tymczasem #GdzieSąPolitycy gdy pogłębia się #kryzysklimatyczny, dewastowane są naturalne ekosystemy, i wycinane stare lasy? - Na szczęście na zajęcie polską polityką Greenpeace Polska czas znalazło.
 Greenpeace Polska nie miał kiedy zająć się awarią Czajki, ale owszem, zajmuje się polskimi wyborami
Greenpeace logo

#Wybory w warunkach #Covid19 będą niedemokratyczne i niebezpieczne. Nie powinny i nie mogą się odbyć! Musimy zająć się przede wszystkim powstrzymaniem pandemii i na tym się skupić, a później zacząć budować bezpieczniejszą, lepszą i bardziej sprawiedliwą przyszłość.


- pisze Greenpeace Polska kierowane przez zarząd w składzie Alexander Egit, Robert Cyglicki i nazdorowane przez radę nadzorczą w składzie Karin Kublblock, Heinz Reindl, Florian Faber

Tymczasem w niemieckiej Bawarii niedawno odbyły się wybory w formie proponowanej teraz w Polsce. cyk

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura