REKLAMA

Solidarność z WSK „PZL-Świdnik” zebrała 6 tys. zł na pomoc dla DPS-ów

Z zebranych środków zakupione zostały płyny dezynfekujące, rękawiczki, termometry, fartuchy i maski medyczne.
 Solidarność z WSK „PZL-Świdnik” zebrała 6 tys. zł na pomoc dla DPS-ów
/ RW
Ostatnie tygodnie są dla nas nowym i bardzo trudnym doświadczeniem życiowym. Zarówno w wymiarze osobistym, jak i zawodowym, obserwujemy i doświadczamy zupełnie nowej sytuacji.

Epidemia koronawirusa przynosi dramaty indywidualne i rodzinne, ale również pokazuje w jak ciężkiej sytuacji są instytucje, które na co dzień służą społeczeństwu.  Dotyczy to nie tylko podopiecznych tych instytucji, ale również ich pracowników.

Trudna i pełna poświęcenia praca służby zdrowia, służb sanitarno-epidemiologicznych, a ostatnio również placówek opieki społecznej, staje się wręcz dramatyczna.


Nie chcemy stać obok, biernie się przyglądać i tylko komentować. Dlatego podjęliśmy decyzję o zakupie niezbędnego sprzętu z przeznaczeniem na walkę z koronawirusem dla Domów Opieki Społecznej powiatu świdnickiego.

Z darowizny przeznaczonej na ten cel przez nasz związek, która na obecną chwilę wynosi 6 tys. zł, zakupione zostały płyny dezynfekujące, rękawiczki, termometry, fartuchy i maski medyczne.

Włączamy się w walkę z tą epidemią i w ten sposób pragniemy solidarnie dołożyć swoją cegiełkę na ten cel. Jeżeli dzięki temu będzie choćby o jedno zakażenie i jeden dramat mniej, to warto.
 


                                                                            Andrzej Kuchta
                                                           Przewodniczący KM NSZZ „Solidarność”
                                                                      WSK „PZL-Świdnik” S.A.
 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura