Ks. Daniel Wachowiak wraca na Twittera. "Arcybiskup zdjął dzisiaj medialny zakaz"

Ks. Daniel Wachowiak, obecnie proboszcz parafii w Piłce, jest kapłanem odważnie artykułującym kwestie moralne w światopoglądowej wojnie, jaką wypowiedziały światu środowiska neomarksistowskie, jak również mocno aktywnym w mediach społecznościowych. Po proteście przeciwko pochowaniu abpa Paetza w poznańskiej katedrze, został objęty zakazem medialnym przez metropolitę poznańskiego abpa Stanisława Gądeckiego. Właśnie poinformował o zniesieniu zakazu.
 Ks. Daniel Wachowiak wraca na Twittera. "Arcybiskup zdjął dzisiaj medialny zakaz"
screen YT

- Chrystus zmartwychwstał. Alleluja! „Witajcie” Mt 28, 9 Zakaz medialny zdjęty dzisiaj przez Księdza Arcybiskupa :-). Pozdrawiam z Serca Puszczy Noteckiej.


- pisze ks. Wachowiak

- Cieszę się, że ks. Daniel Wachowiak był posłuszny abpowi Gądeckiemu. Dziękuję Księdzu Arcybiskupowi! Niech Chrystus Zmartwychwstały umacnia naszą wiarę i miłość do Kościoła. Niech obdarza nas pokojem i odwagą w dawaniu świadectwa Ewangelii.


- komentuje ks. Janusz Chyła

- Nie nadążam z reagowaniem na Wasze wpisy związane z moim powrotem. Bardzo Wam dziękuję. Bardzo. Muszę się też nieco na nowo nauczyć kroków na Twitterze. Długa medialna kwarantanna robi swoje Uśmiechnięta mina z aureolą. Niech BÓG Wam błogosławi+.


- pisze ks. Wachowiak raw

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?
Tygodnik

Opinie

Popkultura