Niepoprawny optymista. Trzaskowski: Kidawa-Błońska ma olbrzymią szansę wygrać z Andrzejem Dudą

W rozmowie z Beatą Lubecką na antenie Radia Zet Rafał Trzaskowski chwalił Małgorzatkę Kidawę-Błońską, kandydatkę KO na prezydenta.
 Niepoprawny optymista. Trzaskowski: Kidawa-Błońska ma olbrzymią szansę wygrać z Andrzejem Dudą
/ zrzut z ekranu
Czy dla Trzaskowskiego nie jest dziwne, że Kidawa-Błońska mimo zawieszonej kampanii wypowiada się w mediach?

Wypowiada się w mediach i to jest całkowicie naturalne. Ja uważam, że to był dobry wybór. Ja uważam, że Kidawa-Błońska – jak to najmocniejszy kandydat - była obiektem ataków przez cały czas. Ja dokładnie pamiętam, jak było z moją kampanią w Warszawie, kiedy przez miesiące byłem atakowany, wyciągano każdy, najmniejszy nawet, lapsus językowy i robiono z tego wielką aferę i próbowano suflować, że ta kampania się do niczego nie nadaje, a potem wynik był zupełnie inny. Natomiast dzisiaj jedno jest jasne - bardzo trudno byłoby prowadzić jakąkolwiek kampanię wyborczą w takich warunkach.

Okazuje się, że prezydent Warszawy wierzy w triumf wyborczy kandydatki KO:

Ja uważam, że Kidawa-Błońska ma olbrzymią szansę wygrać z Andrzejem Dudą, pod warunkiem że będą równe szanse, że będzie kilka miesięcy na przeprowadzenie normalnej kampanii wyborczej i wtedy jestem absolutnie spokojny, że Kidawa-Błońska nie tylko wejdzie do II tury, ale również ma olbrzymią szansę powalczyć z Andrzejem Dudą.

Źródło: Radio Zet 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe