"polaczki, liżcie już nie tylko odbyt, ale też jądra Jarosława, zbawiciela"

Mecenas Dorota Ławrowska, białostocka adwokat, uczestniczyła w pikietach w obronie "wolnych sądów" - Wydawało się, że Kaczyński, jako wielki wielbiciel zwierząt, powinien być empatyczny także wobec ludzi, a traktuje ich jak szmaty - mówiła dla Wyborczej - Jeśli ta ustawa przygotowywana przez PiS wejdzie w życie to nie tylko knebluje sędziów, ale może doprowadzić do sytuacji, w której w sądach będą obsadzeni tylko aparatczycy. Zamiast sędziów będziemy mieć urzędników - mówiła dla Kuriera Porannego o nowelizacji ustawy o ustroju sądów.
 "polaczki, liżcie już nie tylko odbyt, ale też jądra Jarosława, zbawiciela"
/ morguefile.com

- A piszcie , co chcecie . Jak napisałam o mentalności Polaków , to się wylał na mnie hejt stulecia . No to wprost , polaczki , liżcie już nie tylko odbyt , ale też jądra Jarosława , zbawiciela . Ma Was w gĺębokim poważaniu , ha , ha . Ograbił Was z ochrony prawnej , konstytucyjnej . Sprzedać się , za plusy , tylko niekumaci i nieczytaci potrafią . Czyli , jakaś połowa społeczeństwa. A ja się nie boję i wprost napiszę . Kaczyński , Morawiecki , wasi pomocnicy . Ale nade wszystko , kłamco , szujo i aparatczyku , bez kręgosłupa i godności panie Szumowski ! Nie historia Was oceni . Ludzie obecnie walczący z wirusem . Szyld PiS jest prosty dziś , do odczytania : PRZEPROŚCIE i SPIE..ALAJCIE [pisownia oryginalna, ale wykropkowaliśmy słowa niecenzuralne - przyp. red.]


- pisze pani mecenas na swoim profilu FB

Nawet pobieżna lektura profilu pani mecenas Doroty Ławrowskiej wskazuje na to, że wysoka emocjonalność, niecenzuralność, oraz kłopoty z zasadami języka polskiego, są w jej przypadku raczej standardem niż wyjątkiem.


cyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe