REKLAMA

Sok z Buraka, politycy PO, Porozumienie Chirurugów... Zorganizowana nagonka na ministra Wosia?

Michał Woś jest ministrem środowiska w rządzie Mateusza Morawieckiego oraz posłem Zjednoczonej Prawicy. Niedawno przechodził infekcję koronawirusa, co szeroko komentowały media.nnW nocy z 16 na 15 kwietnia Sejm głosował nad poprawkami do tarczy antykryzysowej, z których większość przyjął - - Jeśli personel medyczny jest podejrzany o kontakt z osobą zakażoną, jest to od razu wskazanie do przeprowadzenia testów. I to jest wskazanie z Ministerstwa Zdrowia - mówił Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia 0 Jeżeli zaczniemy testować prewencyjnie, choćby służby medyczne, to pamiętajmy, że osoby ze wskazania, z kontaktu z osobą zakażoną, osoby objawowe, będą musiały wówczas czekać w kolejce - dodaje Andrusiewicz.nnJednak stało się to pretekstem do hejtu wobec... ministra środowiska Michała Wosia. Co ciekawe hejtujący, począwszy od Soku z Buraka a skończywszy na politykach PO, posługują się podobnymi lub takimi samymi frazami.
 Sok z Buraka, politycy PO, Porozumienie Chirurugów... Zorganizowana nagonka na ministra Wosia?
/ Sok z Buraka FB

- „To jest Michał Woś. Pan Michał jest ministrem środowiska i posłem. Gdy zachorował na Covid-19, lekarze i pielęgniarki walczyli o jego zdrowie i życie. Wczoraj w ramach podziękowania Pan Michał zagłosował przeciwko projektowi ustawy o testach dla medyków. Nie bądź jak pan Michał!”


- pisze Sok z Buraka

- To Michał Woś -minister środowiska i poseł #pis Michał zachorował na #koronawirus a lekarze i pielęgniarki walczyli o jego zdrowie i życie w szpitalu. Michał głosował przeciw ustawie gwarantującej pracownikom ochrony zdrowia cotygodniowe testy. Krótka pamięć,czy partyjne oddanie?


- pisze polityk Platformy Obywatelskiej Aleksandra Gajewska

- To jest Michał Woś. Pan Michał jest ministrem środowiska i posłem. Gdy zachorował na Covid-19, lekarze i pielęgniarki walczyli o jego zdrowie i życie. Wczoraj w ramach podziękowania Pan Michał zagłosował przeciwko projektowi ustawy o testach dla medyków. Nie bądź jak pan Michał!


- pisze Porozumienie Chirurgów, które na swoim profilu krytykuje np. ministra Łukasza Szumowskiego, pisząc o nim, że "nie ma kręgosłupa"

cyk

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura