REKLAMA

[FOTO] Będzie można wylicytować rysunki... Krystyny Pawłowicz. "Z tej strony Pani nie znałem"

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, była posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz poinformowała w mediach społecznościowych, że na w jednym z warszawskich antykwariatów będzie można wylicytować jej rysunki.
 [FOTO] Będzie można wylicytować rysunki... Krystyny Pawłowicz. "Z tej strony Pani nie znałem"
/ Flickr/Lukas Plewnia/CC BY-SA 2.0
"23-24 maja 2020 w Antykwariatach Warszawskich LAMUS odbędzie się 50. Aukcja internetowa rysunków, akwarel i malarstwa. W Katalogu pod poz. 279 i 280 (str. 142 i 143 Katalogu) można zobaczyć też moje rysunki wystawione na tej Aukcji. Można licytować" – czytamy we wpisie Krystyny Pawłowicz.
 

Jak informuje sędzia TK, szkice pochodzą z lat 70. Pierwszy z nich przedstawia jednego z najwybitniejszych gitarzystów rockowych w historii Jimiego Hendrixa, zaś drugi najsłynniejszego przedstawiciela kubizmu Pabla Picasso.

"To są już ostatnie moje rysunki, jakie zachowały się z mojej młodości" – podkreśliła była posłanka PiS.

Wpis opublikowany przez Pawłowicz spotkał się z pozytywnym przyjęciem i zainteresowaniem ze strony internautów. "Z tej strony Pani nie znałem" – napisał jeden z użytkowników Twittera. Inny z internautów zapytał się kobiety, czy ta nadal rysuje. "Już nie, od dawna" – odparła Krystyna Pawłowicz.
 

/Twitter


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura