REKLAMA

"Je.ać ją nożem". Działacz Koalicji Obywatelskiej do wolontariuszki, która uratowała dziecko?

Wolontariuszka pro-life uratowała dziecko przed nielegalną aborcją farmakologiczną. Z tego powodu spotyka ją ogromny hejt ze strony środowisk aborcyjnych. Hejt zdaje się przekraczać granice prawa
 "Je.ać ją nożem". Działacz Koalicji Obywatelskiej do wolontariuszki, która uratowała dziecko?
/ morguefile.com
Czytaj również: Wolontariuszka uratowała dziecko przed aborcją. Padła ofiarą gróźb i hejtu ze strony aborcjonistów

- W związku z tym, że fala hejtu przekroczyła wszelkie normy, informuję że posty i wiadomości naruszające prawo, będą przekazywane policji w formie zawiadomień o popełnieniu przestępstwa. Zgłaszane będą również pomówienia i kłamstwa, jak to, że ktokolwiek umarł przez działania moje lub bliskich mi osób.


- pisze w oświadczeniu Pani Zuzanna

Jednak pod jej oświadczeniem ma miejsce ogromny hejt. Według dostępnych w sieci screenów [post miał już zostać usunięty] jednym z aktywnych w hejterów miał być były kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach samorządowych, oraz, jak sam pisze w mediach społecznościowych, działacz Nowoczesnej i Koalicji Obywatelskiej, który miał pisać:

- OK, przeczytałem, ughhh. Baba wje*ała się w decyzję kobiecie, która nie chciała dziecka. Je*ać ją nożem


Oprócz oczywistej reakcji organów śledczych oczekujemy odpowiedzi na pytanie: Czy taki komentarz miał rzeczywiście miejsce, a jeśli miał, to czy są to oficjalne standardy Koalicji Obywatelskiej?

cyk


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura