[video] "Spieszcie się zadawać pytania, bo niewiele już zostało". Trzaskowski grozi dziennikarzom TVP?

Podczas konferencji prasowej dziennikarz TVP Info zadał Rafałowi Trzaskowskiemu pytanie o niespełnione obietnice wyborcze. Takiej odpowiedzi zapewne się nie spodziewał...
 [video] "Spieszcie się zadawać pytania, bo niewiele już zostało". Trzaskowski grozi dziennikarzom TVP?
screen TT TVP Info
Nowy kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski podczas swojej pierwszej konferencji prasowej w nowej roli zapowiedział, że dzisiejszy dzień będzie "początkiem wielkich zmian". Zapowiedział, że chce by wartości takie jak m.in. równość, czy godność "odzyskały swoje właściwe znaczenie".

Trzaskowski odniósł się także do sytuacji związanej z epidemią koronawirusa i działań rządu w tej sprawie: – Martwię się o każde miejsce pracy. Epidemia i kryzys gospodarczy sieją spustoszenie. Straciliśmy poczucie bezpieczeństwa. Potrzeba nowej polityki.

"Spieszcie się zadawać pytania"

Kandydat KO zapowiedział także, że w przypadku objęcia przez niego fotelu prezydenta będzie chciał stworzyć nową telewizję publiczną. Jak podkreślił, działałaby "bez TVP Info, bez Wiadomości, bez publicystyki, bez wszystkiego, co dzisiaj tak zatruwa nasze życie".
 

Śpieszcie się zadawać pytania, bo niewiele czasu zostało", "Jak ja się cieszę, że będę mógł z wami rozmawiać i wyjaśniać manipulacje – powiedział do redakcji TVP Info.

 
/wp.pl/Twitter

 


Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura