"Gdzie jest przywódca Korei Płn?". Media znów spekulują na temat przedłużającej się nieobecności Kima

- Kim pojawił się tylko cztery razy publicznie od początku kwietnia, znacznie mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku - pisze Al Jazeera pytając w tytule "Gdzie jest Kim?". Od czasu kiedy przywódca Korei Północnej pojawił się publicznie by udowodnić, że wbrew spekulacjom światowych mediów, żyje, więcej się nie pokazał.
 "Gdzie jest przywódca Korei Płn?". Media znów spekulują na temat przedłużającej się nieobecności Kima
/ screen YouTube Reuters

- Rzecznik Ministerstwa Zjednoczenia Korei Południowej Yoh Sang-key przyznał w piątek, że bacznie obserwuje sytuację w Korei Północnej. Powodem jest nowa publiczna nieobecność lidera Kim Jong-un, który nie pojawił się od trzech tygodni.


- pisze brazylijski jovempan.com.br

- Nieobecność Kim Jong-una w oczach opinii publicznej nadal spekuluje się po jego drugim długim zniknięciu w ciągu ostatnich kilku miesięcy. „Najwyższego przywódcę Korei Północnej” widziano po raz ostatni publicznie 1 maja podczas ceremonii otwarcia fabryki nawozów w Sunchon, 30 mil na północ od stolicy Pjongjangu. Wielu twierdziło, że materiał filmowy mógł zostać sfałszowany, że użyto sobowtóra(...) W tym tygodniu gazeta z Korei Północnej oświadczyła, że ​​podróże w czasie [których umiejętność przypisywani rodzinie Kimów - przyp. red.], nie były „realistyczne” (...) To odkrycie z bardzo tajemniczego stanu może oznaczać wielką zmianę


- pisze brytyjski express.co.uk

Źródło: aljazeera.com/ jovempan.com.br/ express.co.uk

cyk 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe