REKLAMA

Brudziński o słowach Tuska: "Przemówił »krul EU« i totalni wyją z zachwytu; nerwowy bełkot"

Totalni zawyli, jak zaproponowałem im lekturę Koziołka Matołka, miało to być wg nich przejawem okrutnego bezeceństwa – pisze na Twitterze europoseł PiS Joachim Brudziński.
 Brudziński o słowach Tuska: "Przemówił »krul EU« i totalni wyją z zachwytu; nerwowy bełkot"
/ Wikimedia Commons
Chodzi o słowa, które padły w wywiadzie w TVN24, podczas którego Donald Tusk był pytany m.in. o nadchodzące wybory prezydenckie.

Chciałbym zdjąć trochę takie odium, które nad tą władzą jest takie widoczne, że ona jest taka groźna. Jak słyszę takie słowa (Jarosława Kaczyńskiego o "wykorzystywaniu wszystkich środków, żeby prawo zostało wykonane" - przyp. red.), to chciałbym powiedzieć do pana Kaczyńskiego: "Nie strasz, nie strasz…". Nie będę kończył tego starego, polskiego powiedzenia – powiedział Tusk.

Komentarz europosła PiS

Eurodeputowany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński opublikował wpis na Twitterze, w którym ocenił słowa byłego premiera. – Totalni zawyli, jak zaproponowałem im lekturę Koziołka Matołka, miało to być wg nich przejawem okrutnego bezeceństwa – napisał Brudziński.

Teraz przemówił #krulEU i totalni wyją z zachwytu nad jego wypowiedzią. #TrollUE roi sobie, że rządzący dzisiaj w Polsce będą brali pod uwagę jego nerwowy bełkot – czytamy we wpisie europosła.
 

/Twitter


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura