REKLAMA

Węglarczyk odleciał: "Na wybuchu zamieszek w USA korzysta skrajna prawica, w tym anarchiści..."

W amerykańskich miastach odbywają się liczne protesty, po tym jak w sieci pojawiło się video, na którym policjant użył środków przemocy bezpośredniej wobec czarnego męczyzny George'a Floyda, który niestety poniósł śmierć. Niektóre z protestów były pokojowe, inne cechowały się agresją. W Atlancie grupa radykalnie lewicowych bojówkarzy, zaatakowała... siedzibę CNN, stacji kojarzonej ze środowiskami lewicowo - liberalnymi. Zamieszki w USA skomentował szef publicystyki Onetu, były dziennikarz Gazety Wyborczej, znany ostatnio z rzekomo stosowanej podczas jego wywiadów, technologii deep fake, Bartosz Węglarczyk
 Węglarczyk odleciał: "Na wybuchu zamieszek w USA korzysta skrajna prawica, w tym anarchiści..."
/ Screen CNN

- Na wybuchu zamieszek korzysta w USA skrajna prawica, w tym ugrupowania antyrządowe i anarchistyczne, które prą do wojny rasowej.


- pisze Węglarczyk

- No tak, udało się już w Polsce zakodować ludziom myślenie, ze burdy urządzają i mienie niszczą tylko „lewacy”. Zero myślenia.


- rozpacza szef publicystyki Onetu

Wypowiedź warto skonfrontować z obrazami, na przykład z Atlanty, gdzie bojówki używają symboli ugrupowań skrajnie lewackich, takich jak tęczowe parasole. 

Ciekawe też, na jakiej podstawie ugrupowania anarchistyczne Węglarczyk nazywa prawicowymi?

Tak wyglądał atak lewackich bojówkarzy na siedzibę... lewicowej stacji CNN w Atlanciecyk

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura