[video] Nowy singiel "Anioły" od Sylwii Przybysz

Sylwia opublikowała najnowszy singiel "Anioły". Utwór niesie ze sobą ważne przesłanie. Artystka wzywa w nim do porzucenia nienawiści i hejtu, na rzecz dobra i pozytywnej energii. Do klipu zostali zaangażowani fani a utwór w niecałą dobę przekroczył 100.000 wyświetleń i dostał się na kartę na czasie YouTube'a.
 [video] Nowy singiel "Anioły"  od Sylwii Przybysz
/ Materiały prasowe

Inspiracją do napisania utworu „Anioły“ był koncert „Artyści przeciw nienawiści“ zainicjowany przez Dodę, w którym miałam przyjemność wziąć udział. Energia płynąca z ówczesnej jedności wobec wszechobecnego w sieci i poza nią nienawiści i hejtu sprawiła, że chciałam pójść krok dalej i poruszyć ten temat w jednej ze swoich nowych piosenek.

 

Hejt jest bardzo smutnym, negatywym zjawiskiem znamiennym dla naszych czasów. Dotarł już wszędzie – jest w sieci, w szkole, w mediach. Jako artystka niejednokrotnie spotkałam się z nim w odniesieniu do swojej twórczości, jak i odnośnie życia osobistego.

 

Hejt w sieci zaczyna się często od jednego anonimowego komentarza i wywołuje falę kolejnych. Nie każdy jest dość silny żeby przetrwać kolejne przypływy i koniec końców hejt zbiera swoje żniwa jak tsunami. Dlatego postanowiłam zaapelować do swoich słuchaczy i prosić żeby w świecie wojen, zostali aniołami i dzielili się dobrem.

 

Wierzę w karmę i w to, że to co dajemy innym wróci do nas ze zdwojoną siłą.

- napisała o singlu sama Artystka.

 

Sylwia Przybysz to popularna wokalistka i influencerka, która zdobyła serce młodego pokolenia, prywatnie młoda mama i partnerka Jana Dąbrowskiego.

 

Za tekst utworu wraz z Sylwią odpowiada Beaata Ejzenhart – polska tekściarka i wokalistka. Za produkcję utworu odpowiada amerykański producent Konrad OldMoney, który w Polsce znany jest ze współpracy z Dawidem Kwiatkowskim. Wspomniane trio ma na swoim koncie również poprzednie single Sylwii – „Geografię“ i „Va Banque“.

 Źródło: Materiały prasowe


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe