[Bądźmy razem] Karta wielowalutowa

Materiał promocyjnynnCoraz więcej ludzi, którzy dotychczas nie korzystali z kart, decydują się teraz na ten krok. Likwidowane są kolejne ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Stopniowo przywracane będą połączenia lotnicze między różnymi krajami, coraz śmielej planujemy wakacje. Z okresu kwarantanny zapamiętamy pewnie kilka spraw: więcej „życia” w internecie niż w realnym życiu, pracę i naukę w domu, zakaz wchodzenia do lasu i zalecenia, by podczas płacenia korzystać z narzędzi elektronicznych a nie gotówki.
 [Bądźmy razem] Karta wielowalutowa
materiały Kasy Krajowej
Transakcje bezgotówkowe, czyli na przykład płacenie w sklepie chociaż nie mamy fizycznie pieniędzy w portfelu, to także naturalna przyszłość na rynkach całego świata. Przewidując to w Polsce dostrzeżono też potrzeby drugiej strony takich transakcji. W ramach programu Polska Bezgotówkowa (z udziałem Ministerstwa Rozwoju) realizowane jest wsparcie dla tych drobnych przedsiębiorców, rzemieślników, handlowców, którzy jeszcze nie posiadają terminali płatniczych. Już za chwilę bezgotówkowo w Polsce zapłacimy wszędzie a dzięki karcie wielowalutowej także w 150 innych krajach świata – bez płacenia za przeliczanie złotych na walutę miejscową, z wykorzystaniem najkorzystniejszych przeliczników i z darmowymi wypłatami z bankomatów. Można to zrobić w Afganistanie, Bułgarii i Kanadzie, na wszystkich kontynentach, podczas urlopu i wyjazdów służbowych. Taka karta jest w pełni funkcjonalna także w Polsce!

Bezpieczeństwo związane z kartą polega między innymi na tym, że samemu ustala się limit płatności. Z jednej strony pozwala to kontrolować swój budżet podczas wyjazdów, z drugiej zachowuje barierę bezpieczeństwa w sytuacji, gdy konieczne jest zastrzeżenie karty np. w przypadku jej zgubienia.    

Decydując się na tę kartę wybierasz jednocześnie produkt ekologiczny. Karta wyprodukowana jest z tworzywa biodegradowalnego, wytworzonego na bazie polikwasu mlekowego. Również card carrier oraz kopertę, w której przesyłane będą karty do naszych członków przygotowano w trosce o naturalne środowisko z celulozy pochodzącej z recyklingu.    
   
Kartę zamówisz przez internet oraz w placówce SKOK w całej Polsce.
Materiał powstał we współpracy z Kasą Krajową. 

kos

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy weto ws. budżetu UE jest...
Tygodnik

Opinie

Popkultura