Semka: "Trzaskowski niczym Dr Jekyll i Mr Hyde. Z jednej strony chce uspokajać, z drugiej - rugować"

Dziennikarz i publicysta tygodnika "Do Rzeczy" Piotr Semka był gościem Polskiego Radia 24. Komentując dotyczczasowy przebieg kampanii wyborczej, za największych przegranych uznał Władysława Kosiniaka-Kamysza i Roberta Biedronia.
Screen Semka: "Trzaskowski niczym Dr Jekyll i Mr Hyde. Z jednej strony chce uspokajać, z drugiej - rugować"
Screen / Youtube

Póki co Władysław Kosiniak-Kamysz i Robert Biedroń to najwięksi przegrani tej kampanii


- stwierdził na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Semka.

Komentując sposób prowadzenia kampanii przez Rafała Trzaskowskiego zwrócił uwagę na niespójność wizerunku kandydata PO na prezydenta.
 

Rafał Trzaskowski z jednej strony kreuje się na kogoś, kto chce uspokoić napięcie społeczne, a z drugiej, niczym doktor Jekyll i mister Hyde zmienia się w kogoś, kto twardym językiem zapowiada rugowanie publicystyki politycznej z TVP


- ocenił Semka.

Odnosząc się do niejasnej postawy kandydata PO wobec chrześcijaństwa publicysta uznał, że Trzaskowski "to zjawisko współczesnego świata, tzn., że ludzie mogą mieć pozytywny stosunek do Kościoła, ale gdy świat, w którym zwycięża laickość, stawia ich wobec wyboru, to chowają katolickość jako coś prywatnego".

Dziennikarz "Do Rzeczy" skomentował również pomysł bonu wakacyjnego dla dzieci zaoferowanego przez prezydenta Andrzeja Dudę.
 

Zapowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy o bonie wakacyjnym: to ukłon w stronę polskich rodzin, które nie zawsze mają finanse, by zapewnić wakacje swoim dzieciom, a także w stronę branży turystycznej, by wspomóc jej rozruch


- podkreślił Piotr Semka.

cwp/Polskie Radio 24

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe