REKLAMA

"Ilość hejtu, który się na mnie wylał w ciągu ostatnich 48h pokazuje, jak bardzo PO chce przykryć sprawę"

- Ilość hejtu, który się na mnie wylał w ciągu ostatnich 48h pokazuje, jak bardzo PO chce przykryć sprawę. Czemu Rafał Trzaskowski nie odpowiada na 3 proste pytania? - pyta w mediach społecznościowych aktywista miejski Jan Śpiewak. 
 "Ilość hejtu, który się na mnie wylał w ciągu ostatnich 48h pokazuje, jak bardzo PO chce przykryć sprawę"
/ screen YT - Superstacja

Gdyby zwolennicy PO bronili tak zaciekle ofiar reprywatyzacji, jak córki ministra sprawiedliwości i kuratorki 120-latka, Polska byłaby pięknym i sprawiedliwym krajem. Zadziwiająca, chociaż przewidywalna jest reakcja "opozycji" - tej samej, która uznaje się za jedyną prodemokratyczną, proeuropejską, a wszystko, co nie jest nimi, jest popieraniem obozu pod przywództwem Prawa i Sprawiedliwości.

Od samego rana politycy i dziennikarze związani z Platformą Obywatelską, głoszą jedyną prawdę objawioną (przy okazji dalej zawłaszczając prawo do mówienia o tym co jest demokratyczne, a co nie), że zostałem ułaskawiony przez moje rzekomo celowe działanie na rzecz obecnej partii rządzącej. Na próżno mówić, że wielokrotnie krytykuję Prawo i Sprawiedliwość za ich szereg działań związanych z funkcjonowaniem naszego kraju. Tak jak w przypadku wspomnianej wielokrotnie ustawy reprywatyzacyjnej, której, póki co, się nie doczekaliśmy. To moje nazwisko jest na taśmach Kaczyńskiego w sprawie Srebrnej. Na próżno twierdzić, że odkąd pamiętam, jestem konsekwentny w swoich działaniach i mam jeden, jedyny cel - działać dla wspólnego dobra.

Trzeba śmiało powiedzieć: obóz Platformy Obywatelskiej swoimi działaniami przyczynił się do "kryzysu demokracji". Do zniszczenia sfery publicznej i normalnej debaty. Kto nie z nami ten przeciw nam.


- pisał w piątek Jan Śpiewak na Facebooku. Dzisiaj twierdzi, że po tym wpisie zalała go fala hejtu. 
 

Ilość hejtu, który się na mnie wylał w ciągu ostatnich 48h pokazuje, jak bardzo PO chce przykryć sprawę. Czemu RT nie odpowiada na 3 proste pytania?
1. Czy będzie oddawał kamienice wraz z ludźmi? 
2. Czy wypłaci odszkodowania lokatorom?
3. Czy wycofa skargi na decyzje @KW_GOV_PL [komisji reprywatyzacyjnej - red.] ?


- pyta Jan Śpiewak.


raw

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura