To nie narusza standardów Facebooka: "Wojtyła [...] dzieci"

Standardy kulturowe propagowane przez niektóre teatry, znajdują swoje odbicie społeczne na przykład pod postacią tego co możemy znaleźć na jednej z grup na FB, która została przejęta przez miłujące tolerancję i demokrację trolle, w której tle możemy zobaczyć przeróbkę zdjęcia bramy niemieckiego obozu zagłady Auschwitz. Tyle, że zamiast napisu "Arbeit macht frei" widzimy napis "Wojtyła (tu wulgarne określenie kopulacji) dzieci"
 To nie narusza standardów Facebooka: "Wojtyła [...] dzieci"
/ screen FB
Grupa "Tylko Andrzej Duda - Tylko PiS" powstała jak sama nazwa wskazuje jako grupa zwolenników Prawa i Sprawiedliwości i Andrzzeja Dudy. W pewnym momencie jednak ktoś wpuścił do niej, niechcący czy celowo tak zwanych "obrońców demokracji". W efekcie czego zaroiło się tam nie tyle może od krytyki Jarosława Kaczyńskiego, PiS czy prezydenta, ale od zł w postaci czystej. Zdjęcie w tle nie jest jedynym przykładem zwyrodnienia. Liczne posty wskazują na ideowe pokrewieństwo z autorami "Klątwy"Tak "elity kulturalne" tworzą nowych Cybów. 
Liczne zgłoszenia grupy do administracji Facebooka przynoszą następujący rezultat:Poprosiliśmy o komentarz przedstawiciela Facebooka w Polsce. Poprosił o czas na zbadanie sprawy. Będziemy monitorowali sytuację

 nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe