"Manifest kobiet" przed 8 marca: Aby Czarne Panie nie wypowiadały się w naszym imieniu

- Miałyśmy nadzieję, że wszystko co miałyśmy do powiedzenia zostało już wypowiedziane. Manifest Kobiet "więcej piękna..." odbył się i wydawało nam się, że dałyśmy jasno do zrozumienia Czarnym Paniom, aby nie wypowiadały się w naszym imieniu, gdyż nie dałyśmy im takiego prawa. Przypominamy bowiem, że jesteście tylko grupką kobiet, na dodatek zmanipulowanych, które nawet do końca nie wiedzą o co walczą. Dałyście zrobić z siebie polityczne marionetki, a dziś jesteście za to ciągane po sądach. Podkreślamy: Nie wszystkie Polki was popierają! (...) Oto lista spraw, o które powinnyście zawalczyć, a które was nie obchodzą, bo albo nie jest to poprawne politycznie albo tego nie rozumiecie albo po prostu nie macie odwagi:.- czytamy na stronie "Manifest kobiet" na Facebooku
 "Manifest kobiet" przed 8 marca: Aby Czarne Panie nie wypowiadały się w naszym imieniu
/ morguefile.com

1. Nie poruszacie problemu uprzedmiotowywania kobiety i jej wizerunku, nie walczycie z pornografią ani niestosownymi reklamami, w których wykorzystuje się obraz kobiety. Mało tego czasem mam wrażenie, że same walczycie o pogorszenie naszego wizerunku gdy oglądam zdjęcia z Czarnych Protestów.
2. Nigdy nie usłyszałam z waszych ust choćby słowa na temat zaostrzenia kar dla gwałcicieli, ale o aborcję w przypadku gwałtu wciąż jest u was głośno.
(...)
4. Jak już jesteśmy przy temacie imigrantów. To może zrobicie coś w kwestii bezkarnych imigrantów, którzy gwałcą Niemki i Szwedki na niemieckich i szwedzkich ulicach? Jakaś petycja to ich rządów, aby przestali tuszować ten niewygodny temat? A nie, byśmy zapomniały, przecież Wy chcecie tych ludzi sprowadzić do Polski.


- czytamy na stronie

To tyle w temacie. A kobiety, które się z wami nie zgadzają, a podpisują pod tym co powyżej zostało napisane, 8 marca będą świętować, ale nie w sposób w jaki Wy byście chciały.


Źródło: Manifest Kobiet FB

 

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe