Szukaj
Konto

Andrzej Duda zwołał pilną naradę z premierem Morawieckim

Andrzej Duda zwołał pilną naradę z premierem Morawieckim
Źródło: PAP/Leszek Szymański
Na godz. 13 w czwartek prezydent Andrzej Duda zwołał pilną naradę w sprawie zapowiedzianej na przyszły tydzień wizyty w Stanach Zjednoczonych - poinformował PAP rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.
Według Spychalskiego, w nardzie mają wziąć udział premier Mateusz Morawiecki, szef MSZ Jacek Czaputowicz, szef MON Mariusz Błaszczak, szef BBN Paweł Soloch, szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

Na godz. 14 planowana jest wypowiedź dla mediów po spotkaniu.

W środę Biały Dom potwierdził, że 24 czerwca dojdzie do spotkania w Waszyngtonie prezydentów USA - Donalda Trumpa i Polski - Andrzeja Dudy.

Prezydent Duda mówił w środę, że Donald Trump w swoim zaproszeniu zawarł podstawowe tematy, które chce omawiać i są to: obronność, energetyka, handel, bezpieczeństwo telekomunikacyjne.

PAP/
Marzena Kozłowska/ mzk/ mok/

Komentarzy: 0
Data publikacji: 18.06.2020 15:14