[WIDEO] Klnąca, sfrustrowana młodzież. Zobacz najgorszy spot tej kampanii

Młodzi w Polsce mają przeje****. Ale wszystko może się udać, bo wszystko zależy tylko od nas – pisze profil Politykotki i publikuje film pełen wulgaryzmów.
 [WIDEO] Klnąca, sfrustrowana młodzież. Zobacz najgorszy spot tej kampanii
screen Facebook - Politykotki
"Młodzi w Polsce mają przeje****. Ale wszystko może się udać, bo wszystko zależy tylko od nas" – czytamy we wpisie z załączonym filmem na profilu "Politykotki". Co przedstawia sam film? Widzimy w nim młodych ludzi, którzy są rozgniewani na polityków i twierdzą, że rządzący nie zajmują się ważnymi dla nich sprawami.Nagranie jest również pełne wulgaryzmów, co zwróciło uwagę innych użytkowników. "Po co te wulgaryzmy, czy to jest język młodego pokolenia? Przydałoby się więcej klasy, nie wierzę aby nie było stać Was na wypowiedzi na poziomie" – pisze jeden z nich. "Politykotki" odpowiadają jednak, że to "jest język każdego, kto jest wściekły".

Warto także zauważyć, że na końcu nagrania pojawia się adres dwóch stron internetowych - latarnikwyborczy.pl i mamprawowiedziec.pl. Ta ostatnia została założona przez Różę Rzeplińską, prezes Stowarzyszenia 61 i córka byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego.

 

/Twitter/Facebook


Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura