"Dzięki za tyle prób złączenia nas wszystkich Polaków". Owsiak napisał do... Trzaskowskiego

Jerzy Owsiak opublikował na Facebooku wpis, w którym podziękował Rafałowi Trzaskowskiemu; lider WOŚP uważa, że kandydat Koalicji Obywatelskiej próbuje "łączyć Polaków". - Dziękuję, że był Pan z nami podczas tej srogiej i chaotycznej drogi do wyborów. Dzięki za furę uśmiechu i dobrych oraz kulturalnych słów - pisze lider WOŚP.
 "Dzięki za tyle prób złączenia nas wszystkich Polaków". Owsiak napisał do... Trzaskowskiego
fot. Ralf Lotys - Wikipedia CC BY-SA 4.0

Szanowny Panie Rafale!

Dziękuję, że był Pan z nami podczas tej srogiej i chaotycznej drogi do wyborów. Dzięki za furę uśmiechu i dobrych oraz kulturalnych słów. Ja momentami nie wyrabiam i w słowach nie przebieram, dlatego potrafię docenić to, co płynie do moich uszu z politycznej sceny


- pisze Owsiak. W jego opinii łatwo nienawidzić i rozsiewać złość i upokorzenie; podziękował Trzaskowskiemu za próby "złączenia nas wszystkich Polaków, choć wydaje się to niemożliwe". 
 

Dzięki, że w tak krótkiej kampanii wyborczej nie próbował Pan przebrać swoich kontrkandydatów w demony i dzikie stwory, dziękuję, dziękuję że mogłem ja i miliony Polaków zobaczyć pańskich bliskich, z którymi Pan tak jak miliony Polaków, tworzy swoją codzienność dla mnie w normalny i bliski mojemu sercu sposób! Dzięki za dzisiejszy wynik - kupa Narodu Panie Rafale chce budować ten kraj z myślą o sukcesie i szacunku dla nas od innych


- czytamy we wpisie. Lider WOŚP podkreślił, że chce tworzyć Polskę ze wszystkimi - bez względu na orientację polityczną, religijną czy seksualną.
 

Każdy ma coś dobrego do zaoferowania i super, że z Pana ust też to usłyszałem, a poprzez głosy na Pana - usłyszałem to też z ust milionów Polaków! To super wynik Panie Rafale!


- podsumował Owsiak.raw

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: