REKLAMA

[WIDEO] "Dwie dziewczyny i chłopak odcinają i zabierają baner Andrzeja Dudy"

W ten sposób w samej tej gminie zniszczyli ponad trzydzieści banerów – twierdzi internauta.
 [WIDEO] "Dwie dziewczyny i chłopak odcinają i zabierają baner Andrzeja Dudy"
Twitter/@stanczykmaciej

"Nagranie z Nowej Wsi gm. Michałowice w woj. mazowieckim, na którym zarejestrowano, jak dwie młode dziewczyny i chłopak odcinają i zabierają baner @AndrzejDuda i odjeżdżają samochodem. W ten sposób w samej tej gminie zniszczyli ponad trzydzieści banerów" – pisze na Twitterze Maciej Stańczyk i publikuje nagranie z całej sytuacji.

 Niepokojące informacje posła PiS z Pomorza

Podobne informacje przekazywał przed pierwszą turą wyborów prezydenckich poseł PiS z Gdańska Kacper Płażyński. Polityk zwrócił uwagę, że w Gdańsku, a także na terenie całego województwa pomorskiego doszło w ostatnim czasie do aktów agresji politycznej wymierzonej w sympatyków ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy.

Wyjaśnił, że m.in. w miejscowości Czarne w powiecie człuchowskim doszło do podpalenia budynku gospodarczego i przecięcia opon w aucie jednego z lokalnych działaczy PiS. Na bramie oraz elewacji jego domu umieszczono wulgarne napisy, atakujące Zjednoczoną Prawicę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fala hejtu po wypowiedzi Płażyńskiego o groźbach skierowanych wobec jego dziecka

Dodał, że w Gdańsku notorycznie niszczone są banery wyborcze Andrzeja Dudy. Jak mówił poseł, wypisywane są na nich obraźliwe hasła skierowane pod adresem ubiegającego się o reelekcję prezydenta. Wyjaśnił przy tym, że w sieci pojawiają się nagrania, które ukazują sprawców tych zniszczeń, ale - jak powiedział Płażyński - nic się z tym nie robi.

/Twitter

 


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura