REKLAMA

"W tych wyborach każdy głos się liczy. Ruszam w drogę". Żona kandydata KO zapowiada spotkania z Polakami

Oczywiście, będę namawiać do głosowania na Rafała, ale każdy głos jest tak samo ważny i potrzebny, więc niezależnie od tego, na kogo będziecie chcieli głosować – pisze w mediach społecznościowych Małgorzata Trzaskowska i podkreśla, że będzie namawiać Polaków do pójścia na wybory.
 "W tych wyborach każdy głos się liczy. Ruszam w drogę". Żona kandydata KO zapowiada spotkania z Polakami
Facebook/Małgorzata Trzaskowska

"W tych wyborach każdy głos się liczy. Każdy głos może zaważyć o zwycięstwie. Dlatego sama też ruszam w drogę, żeby spotkać się z Wami. Po raz pierwszy w tej roli, ale z radością i spokojem" – napisała na swoim Facebooku żona kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Trzaskowska.

"Wychowałam się w mniejszej miejscowości, uwielbiam ludzi, spotkania, jestem otwarta" – oświadczyła żona prezydenta Warszawy i dodała, iż uważa, że "każda historia, tak jak każdy problem, są tak samo ważne".
 

"Oczywiście, będę namawiać do głosowania na Rafała, ale każdy głos jest tak samo ważny i potrzebny, więc niezależnie od tego, na kogo będziecie chcieli głosować, będę Was przekonywać do pójścia na wybory" – podkreśliła.

"Będziemy rozmawiać o edukacji, problemach klimatycznych, problemach związanych z ochroną zdrowia naszych dzieci. O wszystkim tym z czym i Wy i ja borykamy się na co dzień. Chcę być blisko Was i liczę na szczerą i prawdziwą rozmowę" – czytamy we wpisie kobiety.

Do swojego wpisu dołączyła również filmik, w którym wygłasza krótki tekst: "Cześć, ruszamy w drogę, będziemy się spotykać i rozmawiać. Bardzo się cieszę. Do zobaczenia".

/Facebook


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura