Boniek krytykuje programy socjalne PiS? Fala komentarzy po kolejnym wpisie prezesa PZPN

W ostatnim czasie trudno nie odnieść wrażenia, że prezes PZPN Zbigniew Boniek zdecydowanie lubi budzić kontrowersje. Po serii kontrowersyjnych politycznych wpisów z początku tygodnia, dziś kolejny jego komentarz na Twitterze wzbudził spore poruszenie i falę reakcji internautów. 
 Boniek krytykuje programy socjalne PiS? Fala komentarzy po kolejnym wpisie prezesa PZPN
Roger Gor - Wikipedia CC BY-SA 3.0

- Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska 


- napisał we wtorek na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek. Tweet spowodował lawinę krytyki, lecz nie skłoniło to byłego piłkarza do refleksji. 

Czytaj więcej: On to naprawdę napisał. Boniek: "Prezydent wybrany przez ludzi środowiska wiejskiego. To chyba trochę..."

Czytaj więcej: Boniek brnie dalej: "Stwierdzenie faktów nikogo nie obraża, proste"

Dziś opublikował kolejny wpis, który - choć jest jedynie cytatem i trzeba przyznać niejednoznacznym - wzbudził spore emocje wśród internautów. 
 

James Cook- „ Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili”.


- napisał Zbigniew Boniek. Większość komentatorów nie ma wątpliwości, że prezes PZPN wyraził w ten sposób swoją dezaprobatę wobec programów socjalnych rządu Prawa i Sprawiedliwości, takich m.in jak program 500+. Wpis wzbudził sporo emocji wśród internautów - publikujemy wybrane komentarze.
 
raw
 

Ankieta
Czy w sprawie P. Sławka można było zrobić więcej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy w sprawie P. Sławka można było zrobić więcej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura