REKLAMA

Radny składa interpelację ws. substancji psychoaktywnych. "Skłoniło mnie zachowanie posła Nitrasa"

Wczorajsze zachowanie posła S. Nitrasa sķłoniło mnie do skierowania interpelacji dot. dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych – pisze na Twitterze radny PiS ze Szczecina.
 Radny składa interpelację ws. substancji psychoaktywnych. "Skłoniło mnie zachowanie posła Nitrasa"
/ PAP/Paweł Supernak
Radny PiS ze Szczecina Dariusz Matecki skierował do prezydenta miasta interpelację dotyczącą dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych.

Jak podkreślił na Twitterze, do złożenia takiego dokumentu skłoniło go wczorajsze zachowania posła Koalicji Obywatelskiej Sławomira Nitrasa.

 

Przypomnijmy, że w czwartek przed konferencją Rafała Trzaskowskiego w oczyszczalni Czajka, w której prezydent Warszawy m.in. ubolewał z powodu braku rządowego wsparcia dla budowy zbiornika retencyjnego pod Warszawą, na miejsce przybyli wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta i poseł Jacek Ozdoba. Politycy chcieli zareagować ws. informacji dot. finansowania zbiornika, na który rząd miał dać ponad miliard złotych. Zanim Kaleta i Ozdoba zdołali wejść na konferencję, wiceministra fizycznie zatrzymał Sławomir Nitras z PO.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nitras atakuje Kaletę. "Za coś takiego to normalny człowiek może wyrok usłyszeć" 

/Facebook/Twitter


Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy w PE powstanie nowa konserwatywna frakcja?
Tygodnik

Opinie

Popkultura