[video] My tu kampania, gadu-gadu, pitu-pitu. Tymczasem Mariusz Kolonko... ogłosił się prezydentem Polski
05.07.2020 11:50
![[video] My tu kampania, gadu-gadu, pitu-pitu. Tymczasem Mariusz Kolonko... ogłosił się prezydentem Polski](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/69e29c39-f8ee-4fa4-a344-181ef749baae/50394.jpg?p=article_hero_mobile)
Komentarzy: 0
Udostępnij:
W nocy w sieci pojawił się filmik, na którym Mariusz "Max" Kolonko stwierdził, że w zgodzie z "petycją narodu" proklamuje się polskim prezydentem.
- stwierdził Kolonko.Z dniem dzisiejszym - 4 dnia lipca roku Pańskiego 2020 - przychylając się do petycji narodu polskiego, obejmuję niniejszym urząd prezydenta Polski ad interim, do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich, dokonanych w drodze e-votingu poprzez naród wyposażony w karty do głosowania
I co Wy na to?
No to chyba pozamiatane. Chałwa wielkiej Polsce!!! #wybory2020 pic.twitter.com/HhFezmxqCs
— Rafał Otoka Frąckiewicz (@rafalhubert) July 4, 2020
adg
źródło: TT


Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 05.07.2020 11:50
Groźne wirusy wykradzione z laboratorium w Brazylii
29.03.2026 15:02

Komentarzy: 0
Zatrzymano argentyńską badaczkę, która wykradła groźne wirusy z laboratorium Uniwersytetu w Campinas (Unicamp) w brazylijskim stanie Sao Paulo – podały w nocy z soboty na niedzielę argentyńskie media, powołując się na komunikat policji. Wykradzione próbki odzyskano.
Czytaj więcej
Ratowały Żydów, Niemcy skazali je na śmierć. Wstrząsające losy Polek z Auschwitz
29.03.2026 14:44
"Antifa was wymorduje". Szokujące sceny w Łodzi
29.03.2026 14:18

Komentarzy: 0
Niewielki marsz antyrasistowski w Łodzi wywołał kontrowersje w sieci. "Łódzki Marsz Antyrasistowski, a obecni na nim skandują «Katole wy chu*e, ANTIFA was wymorduje»" – donosi Młodzież Wszechpolska i publikuje nagranie.
Czytaj więcej
Polski żołnierz ranny w Libanie. Wybuchła mina-pułapka
29.03.2026 14:08
Szef irańskiego parlamentu: Czekamy na żołnierzy USA, aby ich ”podpalić”
29.03.2026 13:42

Komentarzy: 0
Przewodniczący parlamentu Iranu Mohammad Bagher Ghalibaf oświadczył, że irańskie siły czekają na przybycie amerykańskich żołnierzy na ląd, aby ich „podpalić” - podała w niedzielę agencja IRNA. Ghalibaf odnosił się do ewentualnej inwazji sił USA na Iran.
Czytaj więcej

