REKLAMA

"Gdy wojowałem z koncernem Springera mądrale z rządu wzruszali ramionami". Gorzki wpis Gadowskiego

Redaktor naczelny die Welt Ulf Poschardt napisał tekst, który zatytułował "Musimy porozmawiać, Panie Duda". Tekt odnosi się do emocji jakie wywołują niemieckich mediów w Polsce. Za te emocje Ulf Poschardt obwinia Prezydenta Andrzeja Dudę, do którego w tytule zwraca się per "Pan Duda". Niedawno na Andrzeja Dudę atak przypuścił należący do Ringier Axel Springer brukowiec "Fakt", który opublikował zdjęcie Prezydenta Dudy zestawione z cytatem z zeznań pedofila. Temat mieszania się niemieckich mediów w polskie życie społeczno-polityczne gorzko podsumował Witold Gadowski, który od kilku miesięcy toczy sądowe batalie z koncernem Ringier Axel Springer.
 "Gdy wojowałem z koncernem Springera mądrale z rządu wzruszali ramionami". Gorzki wpis Gadowskiego
screen YT
Czytaj więcej: "Macie odwagę pouczać Prezydenta RP i Polaków ws. wolności?". Komentarze po bezczelnym tekście die Welt

Czytaj więcej o kontrowersjach wokół dziennika "FAKT": "75 lat po wojnie niemieckie szczekaczki nadal nadają". "Fakt" w ogniu krytyki po piątkowej publikacji

 

Kiedy zaczynałem wojowanie z koncernem Springera i mówiłem o nazistach tam pracujących i o nim samym, mądrale z rządu wzruszali ramionami. Teraz gdy niemieckie media usiłują chamsko wtrącać się w polską politykę jest rwetest? A kto dopuścił do zachwaszczenia polskich mediów?!


- ostro podsumowuje wydarzenia z ostatnich dni Witold Gadowski. O jego rozprawie sądowej z koncernem medialnym RAS pisaliśmy na łamach Tysol.pl. Korporacja zarzuca dziennikarzowi, że obraził jej dobra osobiste mówiąc, że pracowali w RAS naziści. 

Czytaj więcej: [video] "Nie będę przepraszał". Mocne oświadczenie Witolda Gadowskiego na rozprawie przeciw RAS

raw

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura